^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Сторінка директора

   Сабадишин Ростислав Олексійович, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, народився 3 січня 1958 року в с. Закружці Ізяславського району Хмельницької області, в сім’ї службовців. 

   З 1973 року по 1977 рік навчався на фельдшерському відділенні Рівненського медичного училища, після закінчення навчання працював протягом року фельдшером швидкої допомоги Ізяславської ЦРЛ Хмельницької області.

   В 1978 році поступив на навчання в Ленінградську військово – медичну академію ім. С. Кірова, в якій навчався 4 роки і по сімейними обставинам був переведений на 4 курс лікувального факультету Тернопільського державного медичного інституту.

   У 1985 році закінчив медичний інститут і вченою радою був рекомендований на наукову роботу в Тернопільському медичному інституті.

   З 1985 по 1987 роки навчався в клінічній ординатурі. В 1989 році захистив кандидатську дисертацію по ревматології, а в 1992 році отримав звання доцента. У 1996 році захистив докторську дисертаціюю. З цього ж року почав працювати професором кафедри кардіології та терапії ФПО лікарів. Працюючи на кафедрі кардіології ФПО лікарів був відповідальним за наукову роботу кафедри, керував центральною науково-дослідною лабораторією. 

   З 1996 року займав посаду наукового керівника лікувально – діагностичного центру при Тернопільській державній медичній академії, виконував обов’язки декана факультету та проректора з навчальної роботи. У 1998 році призначений на посаду директора Рівненського державного базового медичного коледжу. 

   Сабадишин Ростислав Олексійович є членом ДАК України по ліцензуванню та акредитації навчальних закладів.  Автор понад 130 наукових праць, написав 3 монографії, 6 навчальних підручників, має авторський винахід. Також автор книг “Реалії життя”, збірки пісень і віршів. 

  Як творча особистість, директор не обмежує себе лише адміністративною діяльністю, а свої враження від спілкування з студентами, дослідження їх почуттів та емоцій виклав у збірках своїх віршів та у двох пісенних альбомах. Вже стало доброю традицією, що художній колектив коледжу, з творчим доробком, є учасником урочистостей обласного та республіканського рівня.

Музичний відеокліп створений на пісні Сабадишина Р. О. "Окрилені почуттями"

 

Пісні Сабадишина Р. О.

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія