^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Циклова комісія професійно-орієнтованих дисциплін терапевтичного профілю №1

   За 60 років існування навчального закладу в ньому працювало багато визначних терапевтів, непересічних особистостей, які своєю працею зробили істотний вклад в справу підготовки досвідчених фахівців – медсестер та фельдшерів. Серед них були: Макєєва Г.С., Чорноброва Г.М., Галай Й.А., Косій О.С., Мазуренко Є.Ф., Сидорук І.Г., Баран Г. В., Баніт В.М. і ін.

   Циклова комісія терапевтичного профілю була організована у 1985 році, а до того входила у склад циклової комісії клінічних дисциплін.

Голова циклової комісії №1:  Смоляк Віра Романівнавикладач терапії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист..

Склад комісій:

  1. Бобошко Тетяна Іванівна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
  2. Шадий Світлана Борисівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.
  3. Дем’янчук Михайло Ростиславович, к.п.н., викладач-методист, вища категорія.
  4. Літвінчук Олександр Федорович, спеціаліст вищої категорії.
  5. Чикалюк Людмила Євгеніївна, спеціаліст ІІ категорії.
  6. Борбелюк Надія Ярославівна, спеціаліст ІІ категорії.
  7. Мохір Марія Олексіївна, спеціаліст ІІ категорії.
  8. Проказюк Наталія Василівна, спеціаліст.

terap

Навчальна робота комісій.

  Теоретичні і практичні знання та вміння з медсестринства у внутрішній медицині, основ медсестринства, фізіотерапії, медичної та соціальної реабілітації, медсестринства в сімейній медицині, медичної етики та деонтології, історії медсестринства і медицини, громадського здоров'я та громадського медсестринства, медсестринства в геронтології та геріатрії, медицини катастроф, отримують студенти ІІ-ІV курсів відділень “Сестринська справа” і “Сестринська справа бакалаврат”, Викладачі циклу працюють на відділенні ФПО. Викладацький колектив циклу зосереджує увагу на таких напрямках роботи, як науковий, навчально-виховний.
 terapia17 1 Викладачі та студенти мають доступ до системи Інтернет, що дає можливість співпрацювати з навчальними закладами України й поза її межами. На циклі створений банк фондових електронних лекцій з дисциплін за спеціальністю “Сестринська справа” який сконцентрований в комп’ютерній мережі коледжу, завдяки чому студенти мають доступ до сучасної наукової інформації.
  На циклі працює студентський гурток, який очолює викладач вищої категорії, викладач методист Бобошко Т.І. Студенти під керівництвом досвідчених викладачів проводять науково-дослідницьку роботу, виступають на регіональних та міжрегіональних конференціях, постійно приймають участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності студентів медичних училищ і коледжів “Ескулап”, у конкурсах наукових робіт. Проводяться тижні циклових комісій, в рамках яких організовуються різні заходи: відкриті практичні заняття, майстер-класи, КВК, брейн-ринги, ознайомлення з новинками медичної літератури, сучасними методами діагностики, лікування, зустрічі із провідними лікарями, медичними сестрами міста та області, конкурс “Кращий за професією - Ескулап”, випуск стінгазети та ін.
  Здійснюється лекційний метод навчання, широко застосовуються нові активні форми і методи пізнання (проблемно-пошукові, пізнавальні, ділові ігри, навчальні дискусії), нові освітні технології (продуктивне, особисто-орієнтоване навчання, інтегровані заняття). Викладачі циклів тісно співпрацюють із медичними закладами міста та області. Разом із лікарями, медичними сестрами лікувальних закладів проводять практичні конференції, тренінги та семінари. terapia17 2
 Викладачі циклової комісії приймають активну участь у всеукраїнських науково-практичних конференціях, конгресах та з’їздах, які проходять у Київському НДІ кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска, Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського, Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В.М. Поліщука.

Основні здобутки комісії.

  Викладачами циклу розроблені посібники: “Методика активізації навчання з терапії”, “План обстеження терапевтичного хворого і схема історії хвороби”, “Медична психологія”, “Виховання у студентів медичного коледжу духовної цінності розради пацієнта в сучасних умовах”, “Лабораторна та інструментальна діагностика”. Колектив викладачів циклу працював над перевиданням підручника «Внутрішні хвороби» під редакцією професора, доктора медичних наук Сабадишина Р.О.
  Низка викладачів за добросовісну та віддану працю, досягнення у навчальній, організаційно-методичній та науковій роботі мають урядові відзнаки, подяки, Почесні грамоти обласного управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, дирекції навчального закладу: Смоляк В.Р., Дем’янчук М.Р., Бобошко Т.І., Шадий С.Б.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія