^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Предметна комісія з біології

  Предметна комісія була створена у 2017 році, відокремленням від циклової комісії фундаментальних дисциплін. До складу комісії входить 7 викладачів. Це висококваліфіковані фахівці з досвідом викладацької роботи. Наш колектив – це сплав досвіду, зрілості та ентузіазму.
Основним завданням, над яким працює комісія, є формування висококваліфікованого молодшого спеціаліста з високим рівнем знань. Передовими напрямками роботи комісії є: висока якість забезпечення у підготовці медичних працівників засобами інноваційних методик навчання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій .

Стернік Віта Миколаївна – голова предметної комісії, кандидат біологічних наук, викладач біології.

Викладацький склад циклової комісії:

  1. • Бухальська Світлана Євгеніївна- кандидат педагогічних наук, викладач-методист
  2. • Герасименко Людмила Борисівна - кандидат педагогічних наук, доцент, викладач біології
  3. • Петренко Валентина Петрівна - відмінник освіти України, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії
  4. • Сергеєва Ганна Миколаївна - викладач біології, спеціаліст вищої категорії
  5. • Бурачик Ольга Захарівна - викладач біології, спеціаліст
  6. • Корольчук Ірина Богданівна - викладач біології, спеціаліст

  НАВЧАЛЬНА РОБОТА ПРЕДМЕТНОЇ КОМІСІЇ

  Для успішної організації навчально-пізнавальної діяльності студентів з дисциплін викладачами були розроблені комплекси методичного забезпечення лабораторних та практичних робіт, укладені матеріали контролю знань. В наявності великий банк тестових завдань, який постійно оновлюється. Усі навчальні дисципліни укомплектовані необхідними наочними посібниками (таблицями, відеофільмами, презентаційними матеріалами), які допомагають зробити процес навчання цікавим та ефективним. Своїм завданням викладачі комісії вважають удосконалення методики проведення навчальних занять та позааудиторних заходів.
  Викладачі предметної комісії постійно підвищують та удосконалюють професійну компетентність, під час навчання застосовують сучасні форми і методи викладання дисциплін, займаються науковою роботою, готують доповіді за спеціальністю та на педагогічні теми, активно опрацьовують новинки фахової та педагогічної літератури, періодичні видання, також беруть участь у методичних семінарах та конференціях ( видають тези, статті, методичні рекомендації і підручники).

  ВИХОВНА РОБОТА ПРЕДМЕТНОЇ КОМІСІЇ

  Викладачми регулярно проводяться екскурсії, поїздки історичними та культурними місцями Рівненщини. Щороку в коледжі відбувається флористична виставка. Здійснюється благодійна робота волонтерських груп. Предметна комісія має чимало цікавих задумів, далекосяжних планів, спрямованих на вдосконалення підготовки медичних кадрів.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія