^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Предметна комісія з фізичного виховання

   Предметна комісія з фізичного виховання Рівненського базового медичного коледжу була створена у 2000 році. 

   Нині фізичним вихованням майбутніх медиків займаються 8 викладачів – фахівців своєї справи.

Голова предметної комісії:  Корінець Михайло Григорович – керівник фізичного виховання, 

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Склад комісії :

   Чернієнко Олександр Андрійович, кандидат наук з фізичної культури, фізичного виховання різних груп населення, спеціаліст вищої категорії;

   Мичак Петро Сергійович, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;

   Дроздюк Дмитро Онуфрійович, спеціаліст вищої категорії, старший викладач;

   Баковецький Валерій Олексійович, спеціаліст вищої категорії, старший викладач;

   Паламарчук Руслан Степанович, спеціаліст вищої категорії;

   Проказюк Сергій Васильович, спеціаліст І категорії;

  Лисанець Ігор Федорович, спеціаліст І категорії.

Навчальна робота циклової комісії

   Фізичне виховання студентів в Рівненському державному базовому медичному коледжі є органічною частиною навчально-виховного процесу і слугує всебічному розвитку студентів, їх підготовці до життя та захисту Батьківщини. 

   Здійснюється фізичне виховання у відповідності з законом України “Про вищу освіту”, “Про фізичну культуру і спорт”, цільової комплексної програми „Фізичне виховання – здоров’я нації” та програмою по фізичній культурі протягом всього періоду навчання. Навчальний процес з фізичного виховання здійснюється згідно з програмою в повному обсязі. Підвищення якості і ефективності занять фізичного виховання є головним у діяльності всього викладацького складу циклової комісії з фізичного виховання.

   Колективом циклової комісії розроблене методичне забезпечення з усіх видів спорту, передбачених навчальною програмою. Зокрема, викладачі Мичак П.С. і Чернієнко О.А. розробили робочі навчальні програми для відділень «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Стоматологія ортопедична», «Медико-профілактична справа», «Фармація», «Лабораторна діагностика». Підготували більше 20 методичних розробок та рекомендацій, повне методичне забезпечення і наочні засоби навчання з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, гімнастики. Упорядкували навчальні методичні посібники: «Основи методики і організації самостійних занять фізичними вправами», «Основи техніки та методики навчання стрибкам у довжину», “Методичні рекомендації з організації і проведення туризму в ССНЗ”, методичні рекомендації для підвищення фізичної працездатності студентів коледжу. Чернієнко О.А., кандидат наук з фізичного виховання і спорту різних груп населення опублікував 15 наукових праць за темою дисертації: "Підвищення фізичної працездатності студенток 16-17 років" у фахових виданнях м. Харкова, м. Львова, м.Дніпропетровська, м. Івано-Франківська, м. Рівного.

 Основні здобутки комісії

   Колектив циклової комісії успішно проводить спортивно-масову роботу серед студентської молоді та викладачів коледжу. Так, на протязі багатьох років поспіль у Рівненському базовому медичному коледжі щорічно проводиться спортивне свято за програмою “День здоров’я” серед студентської молоді та працівників медичного коледжу. Також щорічно відбуваються спортивні свята серед студентів та працівників медичних навчальних закладів Рівненської області, медичних установ області, де колектив фізкультури Рівненського медичного коледжу є неодноразовим переможцем цих змагань. Колектив фізкультури на протязі багатьох років приймає активну участь у спортивних спартакіадах м.Рівне та області серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, де багато років стає переможцем та призером цих змагань.

   Викладачі фізичного виховання зробили вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту регіону. Вони неодноразово нагороджувались багатьма Почесними Грамотами та урядовими відзнаками: 

   Корінець М.Г. - (кандидат в майстри спорту з багатоборства ГПО) – нагороджений “Знаком відмінника ОСВОД України”, медаллю “За рятування на водах Потопаючих”, Почесною грамотою від Міністерства освіти та науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Президії Центрального комітету профспілки працівників охорони здоров’я України, Почесними грамотами спортивних товариств області та України, Почесним дипломом управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації;

 Мичак П.С. - неодноразовий чемпіон міста Рівне з шахів та шашок, нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Почесною грамотою Президії обласної Ради профспілки працівників охорони здоров’я, центральної Ради спортивного товариства”Спартак”, Почесною грамотою управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, Почесною грамотою управління освіти Рівненської облдержадміністрації , грамотою Обласної профспілки працівників охорони здоров'я.

Паламарчук Р.С. - майстeр спорту України з гирьового спорту, неодноразовий чемпіон та призер всеукраїнських спартакіад з гирьового спорту та армспорту(рукоборству), рекордсмен Книги рекордів України, автор двох рекордів України та трьох світових рекордів з екстримального підйому гир. Суддя національної категорії з армспорту. Нагороджений Почесними грамотами Президії Центрального комітету профспілки працівників охорони здоров’я України, центральної Ради спортивного товариства “Україна”, “Спартак”, “Колос”.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія