^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Кафедра "Хіміко-фармацевтичних дисциплін"

  Створення кафедри – це історична подія КЗВО «Рівненської медичної академії», якій передували не менш вагомі події у історії навчального закладу. Рішенням Рівненської обласної ради від 27 липня 2018 року № 1035 коледж був перейменований на КЗВО «Рівненська медична академія». В подальшому у структурі академії утворено Рівненський медичний коледж та Костопільський медичний коледж. З 05 вересня 2018 року в закладі діє Вчена рада академії, а уже 25 вересня 2018 року відбулося її історичне засідання: створення медико-фармацевтичного факультету та двох випускних кафедр медико-профілактичних та хіміко-фармацевтичних дисциплін. З 2 січня 2019 року заклад розпочав роботу у новому структурному форматі.
Ключовим напрямком своєї діяльності кафедра хіміко-фармацевтичних дисциплін визначила безперервне вдосконалення освітнього процесу з максимальним застосуванням інноваційних технологій та студентоорієнтованого підходу до навчання. Більш детально із концепцією освітньої діяльності кафедри можна ознайомитися, переглянувши документ.
   До складу кафедри входять науково-педагогічні та педагогічні працівники, що є внутрішніми сумісниками в Рівненському медичного коледжі.

  Науково-педагогічний склад кафедри

 • Завідувач кафедри Штрімайтіс Оксана Вікторівна – кандидат фармацевтичних наук, викладач вищої категорії, клінічний провізор, професор кафедри.
 • Садовник Ольга Володимирівна - кандидат фармацевтичних наук, викладач вищої категорії, провізор-організатор вищої категорії, професор кафедри.
 • Хмеляр Інеса Макарівна – кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист, професор кафедри.
 • Лукащук Микола Миколайович - кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист, професор кафедри.
 • Зубеня Наталя Володимирівна – кандидат хімічних наук, доцент кафедри.
 • Антонюк Марія Миколаївна – кандидат технічних наук, доцент, викладач вищої категорії, доцент кафедри.
 • Каськів Мар'яна Володимирівна – кандидат біологічних наук, викладач вищої категорії, доцент кафедри.
 • Кушнір Леся Олександрівна - кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, доцент кафедри.
 • Лукащук Ілля Миколайович - кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, старший викладач кафедри.
 • Захарко Наталя Володимирівна – викладач вищої категорії, викладач-методист, старший викладач кафедри.
 • Кіщук Віталій Михайлович - викладач вищої категорії, асистент кафедри.
 • Бурбан Оксана Іванівна - викладач І категорії, асистент кафедри.
 • Филипюк Оксана Миколаївна - викладач ІІ категорії, асистент кафедри.
 • Нестерук Тетяна Миколаївна - викладач фармацевтичних дисциплін, асистент кафедри.

 kaf-xim-19  На кафедрі здійснюється професійна підготовка студентів-бакалаврів галузі «Охорона здоров'я», що здобувають фах фармацевта, фізичного реабілітолога, лаборанта та медичної сестри. Випусковою є кафедра для студентів, що навчаються за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація». Розроблено освітньо-професійну програму першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація». 

  Навчально-методична робота кафедри

  Викладачі кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін здійснюють професійну підготовку студентів з фармацевтичних, хімічних дисциплін, а також дисциплін природничого напрямку. Перелік навчальних дисциплін, що віднесені до кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін, ознайомитися >>.
  Теоретичні заняття проходять з використанням мультимедійних технологій. З метою проведення цікавих наукових дискусій під час теоретичних занять студенти мають змогу ознайомлюватися з висвітленням тематики поточних та наступних тем шляхом перегляду інформації (презентацій, методичних розробок, інструкцій до проведення занять, тестових завдань тощо) в закритій системі веб-ресурсу КЗВО «Рівненська медична академія». kxim-kaf19Практичні заняття проходять із використанням сучасного лабораторного устаткування, інструментарію, показових матеріалів, довідкової інформації на паперових та електронних носіях. Це все дозволяє викладачам на практичних заняттях створювати атмосферу для студентів максимально наближену до тих умов праці, в які незабаром вони потраплять. Студенти проводять хімічні дослідження, з допомогою надсучасного обладнання та лабораторного посуду визначають якісний та кількісний склад лікарських речовин, вирішують ситуаційні задачі, розробляють алгоритми фармацевтичної опіки, навчаються аргументовано та науково спілкуватися. В контексті самостійної роботи студентів акцент стоїть на виконанні індивідуальних науково-дослідних завдань. Окрім того викладачі часто проводяться цікаві неординарні заходи: інтегровані заняття, круглі столи, прес-конференції, конкурси індивідуальних науково-дослідних завдань, брейн-ринги та інші різноманітні освітні заходи.

  Науково-педагогічні проблеми, над якими працює кафедра хіміко-фармацевтичних дисциплін:

 1. 1. «Інтеграційні та комп'ютерні технології».
 2. 2. «Новітні підходи у педагогіці вищої школи».

  Окрім того науково-педагогічні працівники кафедри працюють над фаховими науковими питаннями, які є логічним продовженням їхніх напрацювань. Детальну індивідуалізовану інформацію можна переглянути у розділі «Наука» → «Наші науковці».

  Педагоги активно залучають до науково-дослідної роботи студентів, дають можливість спробувати себе в ролі молодого науковця. Також спільно зі студентами беруть участь в науково-практичних конференціях всеукраїнського та міжнародного рівня.

  Виховна робота кафедри

  Плідний робочий процес завжди присутній у дружньому колективі. Саме тому викладачі активно проводять різноманітні тематичні заходи із залученням студентів. Це екскурсії на фармацевтичні заводи, відвідування презентацій наукових видань, проведення благодійних акцій тощо. Вже традиційним є проведення благодійної акції «Аптека щастя», що поступово стає своєрідною візитівкою нашого навчального закладу і кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін зокрема. Автори ідеї, Нестерук Тетяна Миколаївна та Филипюк Оксана Миколаївна, активно залучають студентство до проведення заходу. А гості «Аптеки щастя» завжди натхненно приймають участь, купують чудодійні пігулки та передають кошти для благодійних цілей. Асортимент «Аптеки щастя»: «Сміхонагонин», «Внетінесидин», «Похрустин», «Антипук», «Шкарпеткошукатин», «Прямостон», «Половинкошукатин», «Серотонін», «Підзадпендалін», «Попихун», «Язикозазубамитримарин», «Антитусін», «Антитупін» тощо.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія