^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Факультет медико-фармацевтичний

  Створення медико-фармацевтичного факультету Рівненської медичної академії відбулося одночасно із заснуванням КЗВО «Рівненська медична академія». Сьогодні медико-фармацевтичний факультет Рівненської медичної академії є одним з провідних медичних вищих навчальних закладів Рівненщини з підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» де навчаються студенти спеціальностей 223 Медсестринство, 224 Технології медичної діагностики та лікування, 226 Фармація, промислова фармація, 227 Фізична терапія, ерготерапія. Наразі в структуру факультету входить п’ять кафедр.
  Матеріальна база: навчально-лабораторний корпус, кабінети та лабораторії, комп’ютерні класи, актова зала, спортивно-оздоровчий комплекс, тренажерний зал, бібліотека, електронний читальний зал, читальний зал, гуртожитки, навчально-методичний комплекс з фармакогнозії, навчальна аптека, все те що потрібно для підготовки професійно компетентного фахівця наявне в Рівненській медичній академії.

  1. Програма розвитку факультету 

Правила вступу на факультет

fakult-n

  Навчання здійснюється за рахунок видатків Державного бюджету України – за державним замовленням та за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб.
  Очолює факультет (декан) кандидат медичних наук, професор кафедри медико-профілактичних дисциплін та лабораторної діагностики, лікар-хірург Коробко Лариса Ростиславівна

korobko2

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Навчання проводиться відповідно до освітньо-професійних програм та навчальних планів . Розпочинають знайомство з обраною професією здобувачі вищої освіти на заняттях різних навчальних дисциплін, а завершують закріпленням теоретичних знань і практичних навичок під час проходження виробничих та переддипломної практики як у медичних закладах Рівненщини, так і за кордоном. Отримавши освіту бакалавра,в рамках ступеневої освіти, випускники зможуть продовжити навчання у медичних університетах та здобувати освітньо-кваліфікаційний рівень –магістр зі всіх спеціальностей.

  • dekanat19 copy

 Після закінчення спеціальностей:

  1. - 223 Медсестринство - випускники отримують професійну кваліфікацію сестра медична , можуть обіймати посади: викладача медичного коледжу, медичну сестру загальної практики – сімейну сестру, заступник головного лікаря з медсестринства та координатор сестринської справи
  2. - 224 Технології медичної діагностики та лікування – випускники отримують професійну кваліфікацію лаборант медичний та можуть займати посади:старший лаборант (медицина), лаборант з бактеріології, лаборант з імунології, лаборант клініко-діагностичної лабораторії, лаборант (медицина), лаборант з патологоанатомічних досліджень, лаборант санітарно-гігієнічної лабораторії, лаборант судово-медичної лабораторії.
  3. - 226 Фармація, промислова фармація – випускники можуть обіймати посади: фармацевта, завідувача відділу, заступника завідувача відділу, завідувача аптеки (аптечного пункту), лаборанта (фармація), медичного представника.
  4. - 227 Фізична терапія, ерготерапія - випускники спеціальності є асистентами фізичного терапевта, ерготерапевта, що матимуть змогу працювати на таких посадах: реабілітолога, масажиста, інструктора ЛФК у реабілітаційних, санаторно-курортних і амбулаторно-поліклінічних закладах, кабінетах ЛФК медичних закладів, фізкультурних диспансерів, а також менеджер (управитель) з громадської охорони здоров’я.

 

fakult20


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія