^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Нобелівські читання ЦПК предметно-зорієнтованих дисциплін загально-терапевтичного профілю

 cit-nobel18-4 12 грудня 2018 року ЦПК провела круглий стіл до Днів Науки в Україні. Темою розгляду стало вивчення вірусу ВІЛ/СНІД. Нобелівську премію отримали франзузькі вчені Ф. Барре Сінуссі та Люк Монтальє в 2008 році. Доповіді:

  1. - Бігун Аліна, студентка ІІІ курсу сестринська справа Б (9) з темою: «Нобелівська премія за вивчення вірусі СНІду», науковий керівник викладач педіатрії, методист Желязко С.А.
  2. - Нагорна Юлія , ІІ сестринська справа Б(9), тема: «Історія відкриття вірусу ВІЛ/СНІД», науковий керівник Турпакова Ю.О.
  3. - Доч Тетяна , ІV сестринська справа А(11), тема: «СНІД-диседенти», науковий керівник Рощенюк Т.А.
  4. - Загоруйко Анастасія, І лікувальна справа Б(9), тема: «СНІД і українці», науковий керівник Гуз

Доповіді були цікаві та змістовні, отримали багато нової інформації, нові статистичні дані по Україні та Рівненські області. Вручено грамоти за участь студентам, науковим керівникам вручені подяки.

Детальніше...

Свято знавців Менеджменту та Маркетингу у Фармації

enenj18-2  14 грудня 2018 року в актовій залі головного корпусу Рівненської медичної академії серед студентів ІІІ курсу відділення «Фармація» було проведено конкурс знавців Менеджменту та Маркетингу у Фармації. На протязі вивчення дисципліни студенти готували індивідуальні завдання у формі кросвордів, серед яких було вибрано 12 найкращих та розділено на 3 рівні складності. Конкурс відповідно проходив у 3 тури. По закінченню кожного туру 2 команди залишали конкурс. Загалом брало участь 6 команд: Бізнесмени (ІІІ фарм А(9)), Лідер (ІІІ фарм Б(9)), Ідеалісти (ІІІ фарм В(9)), Успіх (ІІІ фарм Г(9)), Екстаз (ІІІ фарм Д(9)), Діаманти (ІІІ фарм А(11)). Кожна команда представляла себе оригінальною назвою та девізом. Студентів, які брали участь, активно підтримували однокурсники. У фіналі перемогла команда Ідеалісти.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень. Дякуємо студентам за активну участь!

Детальніше...

КЗВО «Рівненська медична академія» візьме участь в Українсько-швейцарському проекті «Розвиток медичної освіти в Україні»

konkurs18  В рамках реформи медичної освіти в Україні, МОЗ України разом з Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я започаткували проект для закладів вищої медичної освіти, який надасть можливість підвищити якість навчального процесу та сприятиме впровадженню освітніх інновацій в навчальному закладі.
  Представники КЗВО "Рівненська медична академія" подали заявку на участь в даному проекті та виграли конкурс в напрямку підготовки медичних сестер.
  Фінансується вище згаданий проект Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та впроваджується Швейцарським інститутом тропічного та громадського здоров’я і реалізовуватиметься з 2018 по 2022 роки.

Детальніше...

Cвяткування 240-річчя з дня народження “батька української прози Г. Кві́тки-Основ'я́ненка”

sondak18-2  Студенти І курсу відділення “Фармація” групи Г КЗВО Рівненська медична академія долучилися до святкування 240-річчя з дня народження “батька української прози Г. Кві́тки-Основ'я́ненка”. Ознайомились з маловідомими фактами життя і творчості письменника. Провела викладач вищої категорії,   викладач-методист Сондак В.С.

 

 

Детальніше...

Тунелі кохання та позитивні емоції.

  tunel koh18-206.12.18р. студенти КЗВО “Рівненська медична академія” відділень “Фізична реабілітація-бакалаврат”, “Сестринська справа-бакалаврат”, “Лікувальна справа”(11) (завідувачі Лариса Коробко та Ірина Туровська) побували в Тунелі кохання, де своє серце віддали дітям куратори груп Яна Чередняк (ІІ Л/С “Д”) та Наталія Супрунець(ІІ Л/С”Б”).

 

 

Детальніше...

Візит до КЗ "Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни"

  gospital18 1КЗ "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни". Де ще можна відчути стільки тепла, добра, довіри, спокою і впевненості?! 06.12.18р. студенти КЗВО "Рівненська медична академія" відділень "Фізична реабілітація-бакалаврат", "Сестринська справа-бакалаврат", "Лікувальна справа"(11) (завідувачі Лариса Коробко та Ірина Туровська) щиро вдячні очільнику закладу Андрію Бурачику за позитивні емоції від спілкування.

 

Детальніше...

Навчально-методичний семінар для викладачів математики

 matemat18-2 04.12.2018 проведено навчально-методичний семінар для викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. із питань ЗНО 2019. На виконання плану роботи КЗВО «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради у вівторок, 04.12.2018, було проведено навчальний семінар для викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненщини, ВНЗ І-ІІ р.а. міста Рівного з теми «Підготовка студентів в професійно-технічних вищих навчальних закладах до державної підсумкової атестації (ЗНО): проблеми та перспективи». Робота розпочалась об 11:00.
  У навчальному семінарі взяли участь: Андрій Іванович Миляник, заступник директора Львівського РЦОЯО, Олена Володимирівна Холод, методист кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники, вчителі та викладачі математики закладу освіти, медичних ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненщини та ВНЗ І-ІІ р.а. міста Рівного.

Детальніше...


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія