^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День вишиванки – всеукраїнське свято

  День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу українського народу. Зауважимо, що свято не передбачає обов’язкових заходів окрім одягання вишиванки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

  Щороку у третій четвер травня працівники та студенти КЗВО “Рівненська медична академія” Рівненської обласної ради долучається до всеукраїнського свята — День вишиванки. Цьогоріч за ініціативи Студентської ради медичної академії студентам Валерії Павленко, Бричак Альоні, Куріну Кирилу, які родом зі сходу та півдня України, подарували вишиванки.
  Директор КЗВО “Рівненська медична академія” Рівненської обласної ради, д.м.н., проф., Заслужений лікар України Ростислав Сабадишин урочисто вручив студентам вишиванки та зауважив, що одягання вишиванки має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості. 
  Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

vishivanka19 1vishivanka19 2vishivanka19 3

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія