^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Mайстер-клас за темою: «Система підготовки фармацевтичного працівника»

В рамках методичного місячника 05.03.2019 р. відбувся майстер-клас викладача - методиста Захарко Наталії Володимирівни з досвіду роботи за темою: «Система підготовки фармацевтичного працівника».

  В процесі роботи Наталія Володимирівна розкрила особливості власної методики організації і проведення освітнього процесу з навчальних дисциплін з циклу професійної та практичної підготовки шляхом використанням інноваційних технологій на прикладі дисципліни «Технологія ліків».
Викладач провела відкрите заняття з теми “Підсумковий контроль практичних вмінь та навичок за курс вивчення дисципліни “Технологія ліків”. Теоретичний рівень знань студентів був визначений в режимі on line в програмі “Kahoot” у вигляді тестового контролю. Оскільки дисципліна прикладного характеру, метою заняття було перевірити якість засвоєння матеріалу за курс вивчення дисципліни «Технологія ліків», закріпити та поглибити теоретичні знання шляхом приготування лікарських форм за індивідуальними прописами рецептів. (порошків, мікстур, мазей)
  В підсумку заняття викладач провела аналіз роботи студентів. Пріоритетом практичного підсумкового заняття була самостійна пізнавальна діяльність студентів та закріплення практичних вмінь і навичок.
  Після заняття Наталія Володимирівна зупинилась на етапах системи підготовки фармацевтичного працівника.

Методист Щупак О.Ю. 

maisterklasfarm19 1maisterklasfarm19 2maisterklasfarm19 3maisterklasfarm19 4


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія