^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

31 травня Всесвітній день без тютюну!!!

  31 травня в медичному коледжі пройшла акція здорового способу життя «31 травня - Всесвітній день без тютюну». Викладач педіатрії Турпакова Юлія Олексіївна разом із студентами І курсу відділення Сестринська справа Б (9) організовали та провели виставку тематичних стіннівок .

  Також з метою пропаганди здорового способу життя та профілактики згубних звичок ( а саме – тютюнопаління) була проведена виховна година « Паління вбиває. Зміни цигарку на цукерку…». Всі присутні цьому заході мали можливість ознайомитись з цікавими фактами про куріння, історією виникнення і розповсюдження цієї звички, статистичними даними, впливом на організм нікотину та табачного диму, а також переглянути відео сюжети з шокуючими експериментами та клінічними дослідженнями ,які проводили в різних країнах світу.

denbeztutun18-3denbeztutun18-1

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія