^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Hауково-практична конференція “Пріоритетні напрями наукових досліджень”

Участь — безкоштовна, знання — безцінні.

  21 травня в РДБМК відбулася студентська науково-практична конференція “Пріоритетні напрями наукових досліджень”. Під час секційного засідання, до якого входили такі дисципліни як біологія, хімія та мікробіологія, відбулися презентації доповідей студентів, присвячених розгляду актуальних питань сучасної науки, цікаві обговорення гострих проблем сучасності. Студенти представили свої наукові напрацювання. Кращими серед них стали наступні студенти:

1. Челядин Мар'яна, студентка II курсу л/с (11); науковий керівник Бухальська С.Є., “Сучасні медико-соціальні аспекти дослідження муковісцидозу як рідкісної хвороби у людини”

2. Каськів Ярослав, студент I курсу групи л/с В (9); науковий керівник Сергеєва Г.М., “Генетичні закони та теорія гена”

3. Омельчук Ганна, студентка I курсу групи с/с-бак А(11); науковий керівник: Резніков Анатолій Петрович, “Проблема емерджентних інфекцій”

4. Сульжик Наталія, студентка I курсу групи ф/р бак (11); науковий керівник: Антонюк М.А. “Сучасні оздоровчі методики з використанням води”

5. Капітанюк Анастасія, студентка I курсу групи фарм Д (9); науковий керівник Кушнір Л.О. “Янтарна (бурштинова) кислота”

6. Лилак Марія, студентка I курсу групи л/с Б (9); науковий керівник Стернік В.М. “Організм як середовище існування паразитів”.

  Як зазначила заступник директора з виховної роботи Бухальська С.Є., надзвичайно цікавими були презентації майбутніх науковців, і це дає змогу популяризувати їхню діяльність серед інших студентів, залучивши їх до написання наукових проектів. Дні науки в РДБМК - це передусім підсумки наукових досягнень і самих викладачів. Приємно відзначити, що збільшилась кількість публікацій викладачів в науковометричних виданнях. Як підсумок засідання секції “Пріоритетні напрями наукових досліджень” модератори Стернік В.М. і Герасименко Л.Б. прозвітували про виконану роботу і обговорили перспективи розвитку наукових досліджень в РДБМК.

  По завершенню конференції студенти та наукові керівники були нагороджені сертифікатами, а несподіваним бонусом для студентів стали квитки на КВН від Бухальської С.В.

nauka18-2nauka18-3

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія