^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Всесвітній день щитоподібної залози

 chit zaloza18-1

Дата увійшла в календар в 2009 році, коли Європейська тіроідна асоціація (European Thyroid Association ) запропонувала відзначати 25 травня Всесвітній день щитоподібної залози. 
  Згідно з медичною статистикою, різними проблемами в роботі щитоподібної залози страждає до третини всього населення планети. Вузлові утворення виявляються у 30% дорослих людей, зоб (збільшення залози в результаті дефіциту йоду) — у 10-30 %. 
  У Всесвітній день щитоподібної залози медичні організації проводять спеціалізовані акції — конференції, форуми, семінари, на яких обговорюються питання діагностики, лікування і профілактики захворювань.
  Голова циклової комісії терапевтичного профілю № 1 Смоляк В.Р. разом із студентами відділення «Сестринська справа» долучились до заходів , спрямованих на підвищення рівня інформованості про можливі захворювання щитоподібної залози.
Студенти разом з викладачем відвідали Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення. Зустрілись з лікарями ендокринологами Прилепа Т.В., Коваль Л.В. та обговорили сучасні методи діагностики, лікування та профілактики захворювань щитоподібної залози.

Підготувала : Смоляк В.Р. 

chit zaloza18-2chit zaloza18-3chit zaloza18-4chit zaloza18-6


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія