^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Наші перемоги на чемпіонаті міста з гирьового спорту

  14-15 травня в спортивній залі НУВГП відбувся черговий чемпіонат міста з гирьового спорту в якому приймали участь студенти нашого коледжу. 
Так, у ваговій категорії до 58 кг. Марія Ніколайчук (III фарм. Б(9)) виконала 89 підйомів гирі вагою 16 кг. при власній вазі 48 кг. і третій рік поспіль виборола перше місце в своїй ваговій категорії. Друге місце в цій же ваговій категорії посіла Попович Іванна (I фарм. А(9)) показавши результат в 59 підйомів. У ваговій категорії до 63 кг. друге місце посіла Марія Петрушина (III фарм. Б(9)) з результатом 40 підйомів. Найсильнішою в своїй ваговій категорії виявилась Тетяна Іванюк(I фарм. Б(9)), яка з своїми 75 підйомами виборола найвищу сходинку п’єдесталу. Третє місце підкорилося Оксані Добровольській (III фарм. Б(9)) яка показала результат в 56 підйомів.
  В хлопців проходили змагання з гирями 24 кг. в двох вправах, «поштовх» (підйом двох гир від грудей) і «ривок» (підйом однієї гирі, одним безперервним рухом, на витягнуту руку над головою) Всі хлопці виступали в одній ваговій категорії до 95 кг. Так Смілянець Андрій (III л.с Г (9)) виконав 33 «поштовхи» і 56 «ривків», та на жаль цього було недостатньо, аби потрапити до трійки найкращих. Викладач фізичної культури Роман Демчук виборов третє місце показавши результат 24 «поштовхи» і 101 «ривок» і викладач фізичної культури Руслан Паламарчук виконавши 100 «поштовхів» і 160 «ривків посів перше місце в цій ваговій категорії.
  В результаті збірна медичного коледжу виборола перше загальнокомандне місце серед ВНЗ I-II рівнів акредитації, залишивши позаду своїх основних суперників з технічного та автотранспортного коледжів і зробили вагомий внесок в залік спартакіади міста.
Колектив фізичного виховання висловлює щиру подяку випускникам коледжу: Марії Ніколайчук, Оксані Добровольській та Мірії Петрушиній за їх вагомий внесок у спортивні досягнення коледжу.Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія