^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Oсвітній соціально-медичний фестиваль до Міжнародного дня сім’ї

  Днями в Рівненському державному коледжі відбувся освітній соціально-медичний фестиваль до Міжнародного дня сім’ї, який не залишив байдужим нікого.
  Організатори свята: (Герасименко Людмила Борисівна, кандидат педагогічних наук, доцент; Стернік Віта Миколаївна, кандидат біологічних наук; Бурачик Ольа Захарівна, викладач РДБМК) мали на меті розкрити різновиди моделі сім’ї, сімейних цінностей та пріоритетів, популяризувати культуру сімейних відносин.
  На свято запросили таких гостей:.Ладюк О. Д., директора Рівненського інституту Університету «Україна»; Скорейко Р.С., лікаря-гінеколога Центру планування сім’ї пологового будинку Рівненської міської ради; Грищук М. М., доцента кафедри психології Рівненського інституту Університету «Україна»; Шеретюк Р. М., доктора історичних наук, професора кафедри образотворчого мистецтва РДГУ; Талт Л. Г., директора Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
З вітальним словом до гостей і студентів звернувся директор Рівненського державного базового медичного коледжу Сабадишин Ростислав Олексійович, доктор медичних наук, професор, «Заслужений лікар України».
  Після цікавих виступів наших гостей,  під рубрикою «Літературно-музичне родинне сонцеколо РДБМК» відбулася презентація літературної студії «Ліки для душі». Керівник студії Таборовець Л. М., кандидат педагогічних наук, доцент. Учасники студії, студенти відділення «Фармація» представили літературну палітру «Сила юнацького кохання як запорука міцної сім’ї». Багато позитивних емоцій у глядачів викликали виступи колективів Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва. Підсумком свята стало нагородження учасників концерту в номінації «Творчі зустрічі у родинному колі РДБМК» Сподіваємось, що це стане гарною традицією, яка покликана об’єднувати, надихати та дарувати радість і тепло.

soz zah18-2soz zah18-3soz zah18-4

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія