^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kруглий стіл на тему: Урядова програма "Доступні ліки"

   zah farm s18-2

У вівторок 27.02.2018 у рамках декадника фармацевтичних дисциплін був проведений у методичному кабінеті круглий стіл на тему:Урядова програма "Доступні ліки". У круглому столі взяли участь викладачі фармацевтичних дисциплін та провідні фахівці фармацевтичної та медичної галузі, а саме начальник державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Лебедь С.О., заступник комерційного директора ТДВ Рівнефармація, кандидат фармацевтичних наук Садовнік О.В., зав. відділенням кардіології №2, лікар вищої категорії Сірко В.А.
  З 1 квітня 2017 р. в Україні діє урядова програма «Доступні ліки», у рамках якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми. В рамках круглого столу були підняті та обговорені питання щодо регуляції відпуску ліків відповідним категоріям хворих, нормативної бази та перспектив подальшого врегулювання рецептурного відпуску ліків та розширення програми, підведено підсумки щодо ходу виконання програми аптеками м.Рівне та області. 

 

zah farm s18-3zah farm s18-4zah farm s18-5zah farm s18-6


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія