^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День соціальної справедливості

  В рамках циклу заходів до Дня соціальної справедливості, що був започаткований за рішенням Генеральної асамблеї ООН 26 листопада 2007 року, в Рівненському базовому медичному коледжі було організовано та проведено тематичні інформаційні хвилинки в студентських групах на тему: «Земля любові й справедливості». 
  Окрім того, студенти 1–го курсу відділення «Лікувальна справа» разом із соціальним педагогом Мельничук Надією Миколаївною переглянули відеофільм «Що таке соціальні послуги?», обговорили питання про гендерну рівність, а також взяли участь у анкетуванні з проблеми «Існування соціальної нерівності в сучасному світі».
  20 лютого було невипадково обрано для проведення соціальних заходів, оскільки в цей день у 1999 році відбулася міжнародна зустріч у Копенгагені представників багатьох держав, на якій визначили основні принципи розвитку суспільства, зокрема: принцип соціальної справедливості.
  Зауважимо, що Всесвітній день соціальної справедливості сприймають як один з інструментів досягнення соціального діалогу для формування справедливо влаштованого суспільства. 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія