^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Міжнародний день рідної мови

21-го лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. 
Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народрм, з попередніми поколоннями, їхніми духовними надбаннями.
З нагоди Міжнародного дня рідної мови у Рівненському держ авному базовому медичному коледжі пройшов захід, який підготував старший викладач предметної комісії мови та літератури Остапчук Р.А.
Серед присутніх були: заступник директора з виховної роботи, кандидат педагогічних наук Бухальська С.Є., завідувач відділення «Стоматології», кандидат медичних наук Палапа В.В., голова предметної комісії мови та літератури Артеменко Л.В., викладач української мови та літератури Сондак В.С. Студенти групи І фарм «Д» (9) декламували поезії та розказували цікаві факти про мову, звучала українська музика, гумор та лилася дзвінким струмком наша «рідна, солов’їна, калинова – українська мова”. Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови! 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія