^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Освітній захід до Всесвітнього дня хворого

  13 лютого 2018 року відбувся науково-пізнавальний захід на тему: «Мікробна екологія людини: сучасні можливості її підтримки та відновлення», приурочений до Всесвітнього дня хворого, який щорічно відзначається 11 лютого. 
  Зі вступним словом виступила заступник директора з виховної роботи, к.п.н. Бухальська Світлана Євгеніївна, котра ознайомила присутніх із історичними передумовами відзначення Всесвітнього дня хворого, нагадала зміст дефініцій хвороба (захворювання), хворий, вказала на соціальну значимість заходів щодо догляду за хворими.
  Про роль мікробіоти людини в підтриманні її здоров’я розповіла викладач мікробіології, к.т.н. Антонюк Марія Миколаївна, яка вказала на особливості формування захисних механізмів мікробіотою у нормі та ознайомила з сучасними дослідженнями мікробіому людини. До заходу долучились представник компанії-виробника пробіотиків ОД «Пролісок» у м. Рівне Самкевич Лідія Амфонівна та практикуючий лікар-терапевт вищої категорії Диспансеру радіаційного захисту населення м. Рівне Панас Валентина Ульянівна.
  Присутні студенти-бакалаври та викладачі коледжу мали унікальну нагоду дізнатися про сучасні пробіотичні препарати вітчизняного виробництва, особливості їх застосування у комплексній терапії різних захворювань та з профілактичною метою. Високу ефективність пробіотикотерапії у своїй лікарській практиці аргументувала запрошена лікар-терапевт пані Валентина.
  Участь в освітньому заході прийняли викладачі коледжу та студенти-бакалаври відділень «Сестринська справа», «Лабораторна діагностика», «Фізична реабілітація», «Фармація». На згадку про змістовну зустріч було роздано буклети компанії-виробника пробіотиків ОД «Пролісок». Сподіваємось, що проведений захід стане невеличким соціальним кроком Рівненського медичного коледжу до об’єднання людей навколо проблем збереження здоров’я. 

zamitka18-2zamitka18-3zamitka18-4


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія