^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Річниця виводу радянських військ з Афганістану

  У продовженні відзначення 29-тої річниці виводу радянських військ з Афганістану, 16 лютого 2018 року, на базі циклової комісії стоматологічних дисциплін стоматологічного профілю була проведена зустріч студентів з учасниками афганської війни - викладачами Рівненського державного базового медичного коледжу.

  Перед студентами виступили: заступник директора з виховної роботи - к.п.н. Бухальська Світлана Євгенівна, голова циклової комісії Лисиця Дмитро Леонідович. До слова долучилися запрошені викладачі "Афганці": к.м.н. Корольчук Галина Федорівна - лікар-терапевт, Ничик Богдан Воломирович - лікар-акушер-гінеколог, Денисевич Микола Миколайович - лікар-інфекціоніст. Вони поділилися своїми спогадами про війну з аудитрією та були відзначені головою профспілки працівників Рівненського державного базового медичного коледжу - Проказюком Сергієм Васильовичем.
  По завершенні студенти переглянули документальний фільм про афганську війну.
  До речі, на початку заходу студентам поставили питання: "Що ви знаєте про афганську війну" - вони відповіли, що більше знають про Другу світову та Першу світову війни ніж про збройний конфлікт майже 30-ти річної давності. Тому проведення таких занять-пам'яті є надзвичайно актуальним та необхідним адже серед учасників та тих хто загинув у війні багато українців. 

afg1-18afg118afg218afg318


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія