^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Заходи до дня боротьби зі СНІДом

  В Рівненському державному базовому медичному коледжі було проведено ряд заходів, метою яких було привернути увагу студентів до вирішення проблеми епідемії, толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих, поглибити знання про способи передачі та профілактики захворювання, пропагувати серед студентів здоровий спосіб життя.
  Студенти виклали з лампадок червону стрічку – міжнародний символ боротьби зі СНІДом. Кожен в коледжі міг підтримати антиснідівську компанію, повісивши червону стрічку біля серця, як символ єдності, підтримки та надії на майбутнє без ВІЛ/СНІДу. Стрічки та інформаційні буклети були зроблені студентами власноруч та роздавались всім бажаючим.
 Підготовлено та розміщено на стендах інформаційні матеріали з питань ВІЛ/СНІДу, транслювався відеофільм «Життя на повну силу». Викладачами коледжу були проведені години спілкування зі студентами з проблем ВІЛ/СНІДу.
  На базі IV корпусу було проведено інтегроване лекційне заняття «Сучасний стан розвитку епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні, Рівненській області та шляхи її подолання». Карпович Н.В., викладач інфекційних хвороб, проінформувала студентів про сучасний стан захворюваності, можливі шляхи зараження на ВІЛ/СНІД, клінічні прояви і методи профілактики. Грицай О.В., викладач мікробіології, розкрила ряд питань з особливостей будови збудника ВІЛ-інфекції, його реплікації та лабораторної діагностики. Гусарук Т.В., викладач фармакології, проінформував студентів про принципи лікування та мету антиретровірусної терапії ВІЛ-інфікованих. 

zax snid17-1zax snid17-2zax snid17-4zax snid17-6zax snid17-7zax snid17-3

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія