^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

«Цукровий діабет це спосіб життя, а не вирок долі»

  «Цукровий діабет це спосіб життя, а не діагноз» – саме під такою назвою 30 листопада в Рівненському державному медичному коледжі відбувся виховний захід приурочений до Дня цукрового діабету, в якому брали участь викладачі циклової комісії «Анатомії, фізіології, патології та гістології» к.б.н Каськів М.В.,викладач біології, медичної біології Сергеєва Г.М., лікар-інтерн офтальмологічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні Бухальська С.О. Захід розпочався вітальним словом заступника директора з виховної роботи, к.п.н. Бухальської С.Є. До роботи круглого столу долучились науково-педагогічні працівники НУВГП доктор педагогічних наук Кристопчук Т. Є.,к.п.н, доцент Кочубей А.В., к.п.н., доцент Шевчук Т.Є.
  На заході представили доповіді на тему: «Анатомія і фізіологія підшлункової залози», викладач РДМК к.б.н Каськів Мар’яна Володимирівна, “Лікувально-фізична культура для активного та повноцінного життя з цукровим діабетом”, студентка ПВШз-61 м групи напряму підготовки 8.0101021 ПВШ НУВГП Бухальська Софія Олександрівна, лікар-інтерн офтальмологічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні; «Статистичні дані з визначення рівня глюкози у студентів РДМК, дані по захворюваності студентів на цукровий діабет», викладач біології, медичної біології, вищої категорії Сергеєва Ганна Миколаївна. Доповідь студентки РДМК Хлипи Олени «Цукровий діабет це спосіб життя, а не діагноз». 

diabet17-2diabet17-3diabet17-1

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія