^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Марко Левішин студент Рівненського державного базового медичного коледжу, перший спідвеїст рівнянин який виграв Кубок МАСЕК

 14 та 15 жовтня 2017 року у Чехії та Польщі відбулися заключні етапи Кубка МАСЕК 2017 року. Власне, гонка у Гожуві Вєлькопольські офіційно була ІІ-м етапом турніру, адже запланований на 01 липня 2017 року етап не відбувся із-за дощу, і його провели після ІV-го етапу (що пройшов у Пардубіце 14 жовтня 2017 року).

  Лідер особистої класификації після двох етапів - рівнянин Марко Левішин, на рахунку якого було 25 очок та 4 очка відриву від болгарського гонщика Мілєна Манєва, у Чехії здобув 10 пунктів. Болгарин набрав 7 очок, і перед гонкою у Польщі зберігав шанси на боротьбу за перемогу у Кубку.
  Проте, навіть незважаючи на невдалий заїзд у другій серії у Польщі, коли відбулося падіння Яна Міхаліка та Марка Левішина, і нашого гонщика лікарі не допустили до повторного старту, у подальшому Марко здобув необхідні пункти і залишився недосяжним для суперників.
Ось так у чотирнадцятому розіграші Кубка МАСЕК рівненський гонщик вперше виграв цей турнір. І ним став юний рівнянин Марко Левішин - вихованець дитячої секції спідвею ОСТК при обласній організації ТСОУ. Нагадаю, що першим тренером Марка Левішина є відомий рівненський гонщик, чотриразовий чемпіон СРСР у командному заліку, майстер спорту міжнародного класу Ігор Звєрєв. 

g2KYg0Y-3xQH1jrpK9QA7Q


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія