^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

«Сучасні інформаційні технології в медицині»

  15 листопада в рамках декадника циклової комісії загальноосвітніх дисциплін була проведена комбінована відкрита лекція-диспут на тему «Сучасні інформаційні технології в медицині».

  У даний час фактично в усі галузі охорони здоров'я впроваджені інформаційні технології. Завдяки цьому медицина набуває сьогодні абсолютно нових рис. Цей процес супроводжується суттєвими змінами в медичній теорії та практиці, пов'язаними з внесенням коректив до підготовки медичних працівників. Викладачами інформатики Рівненського медичного коледжу Лукащук В. І., Матвєєв С. В., Лотушко Н. М. на відкритому занятті було розглянуто історію створення мережі Інтернет та застосування даних технологій в медицині, роль мережевих технологій в організації навчання студента-медика, реалізація технології телемедицини в Україні та світі, новітні розробки в сфері штучного інтелекту. 

  image004image010image008

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж