^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Вітаємо переможців спортивних змагань

10-12 листопада на базі Мирогощанського аграрного коледжу з метою популяризації вільної боротьби на Рівненщині, виконання вищих спортивних розрядів та відбору кращих спортсменів на Кубок України, який відбудеться на початку грудня в м.Бровари, відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. У змаганнях узяли участь 12 команд загальною кількістю 120 учасників. Честь Рівненського державного базового медичного коледжу захищали вихованці секції вільної боротьби, котрі завоювали одну золоту, одну срібну та три бронзові нагороди. Бронзові нагороди у Сидоренко Наталії (55кг), Сидорук Ангеліни (57кг) та Трофимук Альони (76кг). Високий рівень боротьби продемонструвала студентка IV курсу відділення "Сестринська справа" Дмитерчук Наталія (62 кг) яка до фіналу всі сутички виграла достроково, лише в фінальній зустрічі поступившись досить досвідченій борчині чемпіонці України з м.Рівне, давши гідний "бій" суперниці та посіла почесне друге місце . Підготував команду до змагань тренер-викладач медичного коледжу Майстер Спорту України Демчук Роман. Своїми здобутками спортсмени примножили славні спортивні традиції РДБМК . Бажаємо спортсменам здоров'я , натхнення до тренувань та нових перемог.