^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

«Здорове серце»

  «Здорове серце» – саме під такою назвою в Рівненському державному медичному коледжі відбувся виховний захід приурочений до Дня серця, в якому брали участь викладачі циклової комісії «Анатомії, фізіології, патології та гістології» Винокур М.О., Друзюк Р.Б., Сергеєва Г.М, к.б.н Каськів М.В., завідувач відділення, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Сірко Н.М. та студенти відділення «Фармація. Захід розпочався вітальним словом заступника директора з виховної роботи, к.п.н. Бухальської С.Є. До роботи круглого столу долучились науково-педагогічні працівники НУВГП к.п.н, доцент Кочубей А.В., к.п.н., доцент Шевчук Т.Є.
  Тематика зустрічі була приурочена Дню серця, яка охопила такі питання: будова та робота людського серця; значення серця для всього організму; роль вен, артерій в роботі серцево-судинної системи.
  У підсумках обговорено основні правила збереження здорового серця, сформовано поняття «свідомого ставлення» до виконання фізичних вправ та ігор для роботи і збереження «здорового серця». 

 

zdorove cerze17-2zdorove cerze17-3


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія