^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День української писемності та мови

 9 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.
  Традиційно, у цей день в Рівненському державному базовому медичному коледжі пройшов захід під гаслом «Свято рідної мови» , яке підготувала викладач української мови та літератури доцент Таборовець Л. М. з групою А першого курсу відділення «Фармація». Захід дав змогу учасникам і слухачам поглянути на історію свого народу, збагнути роль рідної мови в утвердженні української державності.
  Не відступили від цієї традиції і студенти I курсу відділення «Фармація» Д(9), а також студенти відділення «Лікувальна справа» Г (9) Кирило Левчук та Іван Мізинець. Вони підготували для студентів відділення «Сестринська справа» А (9) літературно-музичну композицію «Мова – найбільший скарб народу». Координатор заходу – викладач української літератури, старший викладач Остапчук Р.А.
  Студенти та викладачі Рівненського державного базового медичного коледжу доєднались до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Наші пісні». Цьогорічне гасло Всеукраїнського радіодиктанту «Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета».
  Метою заходів було: донести до студентів коледжу красу і багатство української мови; формувати відчуття рідної мови; розвивати мовленнєві здібності студентів; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови та розуміння її необхідності для нашого життя. І щоб кожен з нас міг з гордістю сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів!

   Циклова комісія української мови та літератури 

den movi17-2den movi17-3

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія