^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Bідкрите практичне заняття з клінічної фармакології

  9 листопада 2017 року відбулося відкрите практичне заняття з клінічної фармакології з основами фармацевтичної опіки в групі ІІ фарм.-бак.(11) з теми «Клінічна фармакологія нестероїдних протизапальних лікарських засобів». Його провела кандидат фармацевтичних наук Штрімайтіс Оксана Вікторівна. На початку викладач звернула увагу, що заняття проходить в День української писемності та мови і закликала всіх присутніх постійно її вивчати, шанувати, а також дбати про чистоту мови.
  В процесі роботи були використані різноманітні методи формування практичних навичок щодо здійснення фармацевтичної опіки пацієнтам, які мають приймати або приймають нестероїдні протизапальні лікарські засоби. Під час заняття скурпульозно, з ретельним окресленням акцентів викладач фронтально опитала студентів, відбувся захист проекту студентки Дехтярчук Анастасії «Особливості прийому лікарських засобів під час вагітності», розв’язано чимало ситуаційних задач з використанням ігрових технологій, відеофільму та проведенням міждисциплінарної інтеграції з терапією, гінекологією.

Методист Щупак О.Ю. 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія