^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Освітні заходи до відзначення 75-річниці створення УПА та 110-річчя з дня народження Романа Шухевича

  Упродовж жовтня 2017 року науково-педагогічний та студентський колектив Рівненського державного базового медичного коледжу активно долучились до освітніх заходів щодо відзначення 75-річниці створення УПА та 110-річчя з дня народження Романа Шухевича. За планом виховної роботи коледжу проведено заходи національно-патріотичного спрямування, а саме:
 тематичні інформаційні хвилинки в студентських групах на тему: «Історичні віхи УПА»;
 світлини, тематичні книжкові виставки у читальній залі бібліотеки та кабінеті історії до відзначення 75-річниці створення УПА та 110-річчя з дня народження Романа Шухевича;
 урочистості в Рівненському академічному музично-драматичному театрі — делегація викладачів РБМК;
 кінолекторій на тему: «Роман Шухевич: маловідомі факти з життя»;
 науково-пошукова конференція студентів та науково-педагогічних працівників Рівненського державного базового медичного коледжу та  Рівненського державного гуманітарного університету на тему:

  «УПА – оцінка історичного значення крізь призму реалій сучасності. До 110 річчя з дня народження Романа Шухевича присвячується» (Програма додається).
  Такі заходи безперечно мають високо позитичний вплив на формування історичного світогляду, національно-патріотичної свідомості та громадянської позиції молодої людини.

Інформацію підготувала Світлана Бухальська

Програма заходу переглянути >>

YPA17-1YPA17-2YPA17-3YPA17-4


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія