^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Іван Багряний - безкомпромісний і творчо багатоликий

  25 жовтня 2017 р. студенти ІІ курсу Рівненського державного медичного коледжу відділення “Лікувальна справа” гр. Б, Г взяли участь у засіданні літературного клубу “Співрозмовник” (Рівненська обласна бібліотека). Темою розмови була творчість українського поета, прозаїка, драматурга, художника, публіциста, видавця, журналіста і політичного діяча — Івана Багряного. Він належав до рідкісної категорії людей ренесансного типу — багатогранних особистостей свого часу, максимально і різносторонньо обдарованих.
  Завідувач читального залу бібліотеки Войтович Наталія, ведуча засідання Васюк Наталія, канд. пед.наук Овдійчук Лілія — презентували добірку творів та відеофільм про нескореність, мужність й силу української Людини. Студенти та гості клубу поринули у художній світ пригод та поезії митця.

Підготувала: к.ф.н., викладач української мови та літератури Артеменко Л.В.

artemenko17-2artemenko17-3artemenko17-4artemenko17-6


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія