^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Туристично- пізнавальна поїздка до перлини України - Карпат.

  В жовтні місяці відбулася туристично-пізнавальна поїздка до перлини України - Карпат. 
  Надзвичайно цікавими були ці дні. Особливістю нашої чудової подорожі став піший хід на вершину гори Хом'як з переходом до водоспаду Гук (близько 18 км), який присвячувався великому святу нашої держави- Покрову Пресвятої Богородиці, та її захисникам, які боронять не тільки державу, а й нас. Це було надзвичайно емоційно, цікаво, і в свою ж чергу екстремально.
  Також неможливо оминути й славнозвісний курорт Буковель, який мали можливість відвідати .
  Піднімаючись по канатній дорозі кожен зміг побачити панораму навколишньої місцевості та оцінити красу Української гірської природи. Повертаючись додому помилувалися неймовірно чарівною красою одного з найповноводніших водоспадів Карпат, який розташований в межах міста Яремче- водоспадом Пробій. Водночас і поцікавились культурою даної місцевості, придбавши собі найрізноманітніші сувеніри на згадку. Сумно було залишати красу високих гір, зелених полонин, струнких смерек, і дзвінких потоків.
  P.S неможливо залишити без уваги й тих, хто організував нам таку насичену подорож! Велике щиросердне спасибі хочеться сказати нашим викладачам: Проказюку Сергію Васильовичу, Лисинцю Ігору Федоровичу, Мацишиній Катерині Миколаївній, та Демчуку Олегу Петровичу, який був нам не лише водієм, а й екскурсоводом і діджеєм…...... .....

karpati17-1karpati17-3karpati17-4karpati17-5karpati17-6


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія