^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Відзначаємо Міжнародний День лікаря

Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа. За ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу.

  Викладачі циклових комісій професійно – орієнтованих дисциплін терапевтичного профілю № 1, № 2 та фізичної реабілітації приурочили Міжнародному дню лікаря навчальний захід, відвідавши клінічну лабораторію Рівненського обласного клінічно лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.

   Завідувач ЦВАЛД Кректун О.В. познайомив з роботою та оснащенням відділень лабораторiй клiнiчної iмунологiї ,загально-клiнiчної лабораторії, лабораторiї клiнiчної бiохiмiї та розповів про сучасні методи лабораторних досліджень.

den likara17-1den likara17-2den likara17-3den likara17-4


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія