^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

«Серце на долоні»

   Всесвітній день серця проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я з 2000 року. Серцево-судинні захворювання є однією з провідних причин смерті у світі. Метою проведення в цей день заходів є необхідність максимального залучення уваги людей до свого здоров’я, формування розуміння того, що на виникнення і перебіг хвороби можна і потрібно активно впливати.      Основні фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань - це артеріальні гіпертензії, підвищений рівень загального холестерину крові та його фракцій, надмірна вага, гіподинамії, тютюнопаління і стреси.
   Згідно плану виховної роботи циклові комісії професійно-орієнтованих дисциплін терапевтичного профілю провели ряд заходів приурочених Міжнародному дню серця під назвою « Серце на долоні»
   Викладачі циклової комісії разом із студентами відвідали кардіологічні відділення міської лікарні, Рівненську філію інституту серця МОЗ України на базі Рівненського обласного клінічно лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.
З метою профілактики серцево-судинних захворювань студенти провели бесіди з пацієнтами, випустили санітарні бюлетні (Артеріальна гіпертензія, лівошлуночкова недостатність, шкідливим звичкам – ні, та ін..). Студенти відділень «Сестринська справа», «Лікувальна справа» в коледжі вимірювали артеріальний тиск всім бажаючим та давали рекомендації по дотриманню здорового способу життя.
   Викладачі підготували виставку літератури по профілактиці серцево-судинних захворювань. В організмі досить парних органів і лише серце на самоті. Бережіть серце!

Підготувала голова циклової комісії Смоляк В.Р. 

 

serce17-3serce17-5serce17-6serce17-7serce17-8

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія