^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Краєзнавча екскурсія в місто Луцьк

За ініціативи адміністрації, педагогічного колективу та соціально – психологічної служби коледжу, організовано та проведено краєзнавчу екскурсію в місто Луцьк для студентів соціально – незахищених категорій (сиріт, та студентів батьки яких є учасниками АТО)
Студенти побували в історичній частині міста, відвідали Луцький замок, пам’ятка архітектури та історії національного значення, який є один з найбільших, найдавніших і найкраще збережених в Україні замків, ознайомилися з історією В’їзної, Владичої та Стирової вежі, сполученими мурами; будинком шляхетських судів XVIІІ ст., повітовою скарбницею початку ХІХ ст., а також археологічними залишками собору Івана Богослова ХІІ ст. та князівського палацу XІV–XVI ст.; відвідали Музей книги, який розмістився у колишній повітовій скарбниці початку XIX ст. та має в колекції не тільки старі книги (експонуються книги XVII–XX ст.), а й реконструйовані старовинні друкарські верстати. Також студенти дізналися про єдиний в Україні музей дзвонів, який розмістився на двох верхніх ярусах вежі. Тут зібрана чимала колекція дзвонів з Волині та інших частин України, з Польщі, Австрії, Румунії.
Екскурсія залишила незабутні враження, оскільки Замок Любарта – це символ міста Луцька, його головна гордість, унікальна пам’ятка архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. 

ekskurs17-2ekskurs17-1ekskurs17-4ekskurs17-5


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія