^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Заходи до Дня Європи

  15-19 травня предметною комісією іноземних мов було проведено цикл заходів, приурочених до Дня Європи, отже і тема науково-практичної конференції з англійської мови, що відбулася 16 травня у межах Днів науки, мала назву: «Культурні, історичні та соціолінгвістичні аспекти вивчення іноземних мов». Під час конференції прозвучали доповіді студентів І,ІІІ курсів, спеціальностей: «Фармація», «Сестринська справа», «Лікувальна справа», що були доповнені цікавими дискусіями та запитаннями. Усі учасники були відзначені сертифікатими.
  Особливо активно до проведення Дня Європи долучилися студенти 1 курсу, групи В(9) спеціальності «Лікувальна справа». Юрчук Юлія підготувала презентацію «Цікаві факти про Європу», Кашуба Роман провів гру-конкурс «Що я знаю про історію та культуру європейських країн». Вознюк Надія та Майорова Анна презентували стіннівки «Україна і Європа».
  Студенти відділення «Сестринська справа-бакалаврат» взяли участь у вікторині «Євросоюз – очима студентів» та за допомогою фотоколажу здійснили віртуальну подорож Європою. 

den t 17-3den t 17-5den t 17-4


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія