^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Відкритий конкурс професійної майстерності спеціальності «Сестринська справа» ЕСКУЛАП-2017

  6 квітня 2017р. медичний коледж приймав гостей. На відкритий конкурс ЕСКУЛАП-2017 було запрошено всіх хто володіє мистецтвом сестринської справи аби виявити найкращих. Серед студентів випускних курсів спеціальності «Сестринська справа» зголосилося взяти участь п’ятеро дівчат з Рівненського медичного коледжу: четверо з базового та одна з Костопільської філії. Також, за сприяння громадської організації сестер медичних Рівненської області в конкурсі взяли 17 практичних медсестер більшості лікувально-профілактичних закладів Рівненщини. Суддівські бригади також були представлені як викладачами коледжу так і головними медичними сестрами лікувальних установ. Хід конкурсу регламентувався умовами Всеукраїнського конкурсу ЕСУЛАП, в якому переможець візьме участь.
  Перший тур конкурсу проходив у тестовій формі за базою питань центру тестування МОЗ (всі охочі також можуть спробувати свої сили перейшовши за вкладкою http://testkrok.org.ua/ або зареєструвавшись на веб-платформі «Навчальні матеріали» Рівненського медичного коледжу за посиланням http://mcollege.in.ua/ ) Другий тур – «практичні навички» з трьох базових дисциплін «Основи сестринської справи та медсестринство в терапії», «Медсестринство в педіатрії», «Медсестринство в хірургії» дозволив виявити найбільш вправних у практичній роботі.
  Тож за результатами конкурсу найкращий результат як і в теоретичній підготовці так і у практичних уміннях здобула студентка Костопільської філії Рівненського державного базового медичного коледжу Ковбар Наталія Олександрівна, вона ж і буде представляти Рівненщину на Всеукраїнському конкурсі студентів у Вінниці. Серед практичних медсестер найкращий результат показала сестра медична старша кардіологічного відділення №3 для лікування хворих з порушенням ритму серця Центральної міської лікарні м.Рівне - Лук’янчук Людмила Володимирівна вона поїде до Запоріжжя на Всеукраїнський конкурс практичних медсестер. Успіхів вам дівчата, все тільки починається! 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія