^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Екскурсія на ТОВ НВК «Екофарм» у м. Славута

  З метою спрямування на підготовку висококваліфікованих спеціалістів у фармацевтичній галузі студенти ІІІ курсу та викладачі відділення «Фармація» відвідали фармацевтичне підприємство НВК «Екофарм», що знаходиться на стадії будівництва, у м.Славута. Та змогли на власні очі побачити, як по - кроково створюється фармацевтичне підприємство, що повинно відповідати всім вимогам GMP (GMP - Good Manufacturing Practice, Належна виробнича практика - це міжнародний стандарт якості, згідно з яким здійснюється виробництво лікарських засобів у країнах з жорсткою регуляторною системою, таких як країни ЄС і країни, регуляторні органи яких є членами Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S), США, Японія та ін.).
  Це була професійно-пізнавальна екскурсія, в результаті якої всі чітко зрозуміли, яким повинно бути виробництво лікарських засобів європейського рівня. Для фармацевтів-випускників ця екскурсія розширила поле для роздумів про професійне майбутнє та можливість самовдосконалення.
  Дорогою додому ми також відвідали Національний університет «Острозька академія», де, проходячи підземеллями, відчули таємничий дух минулого, за що висловлюємо вдячність екскурсоводам. Також мали змогу відвідати Свято – Троїцький Межирицький чоловічий монастир – діючий православний чоловічий монастир, розташований у передмісті Острога, в селі Межиріч.

Дуже вдячні Захарко Н. В. за організацію захоплюючої та корисної екскурсії.

ekofarm17-1ekofarm17-2ekofarm17-3ekofarm17-4ekofarm17-5

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія