^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

203 – річчя від дня народження Т.Шевченка «Шевченко: Мова. Держава. Нація»

  Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас українців є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі й неймовірного таланту, що здобула світову славу.
  9 березня українці в усьому світі святкували 203-річчя від дня народження видатного Тараса Шевченка. До цієї визначної дати актив студентів Рівненського державного базового медичного коледжу, заступник директора з виховної роботи к.п.н. Бухальська С.Є., викладачі коледжу Переходько Н.М., Сергеєва Г.М., к.ф.н. Артеменко Л.В. за підтримки Аграрної партії України долучились до тематичного заходу - дискусійна платформа «Шевченко: Мова. Держава. Нація», що проходив в кіноконцертній залі Українського дому.
  У дискусії брали участь: міністр культури України Євген Нищук, відомий український письменник Іван Драч, Почесний Академік Академії Аграрних наук України, Почесний Професор Харківського політехнічного університету, голова АПУ - Віталій Скоцик, культурологи, літературознавці, діячі культури. Також в рамках цього заходу проходив урочистий концерт відомих українських артистів з піснями на слова Т.Г. Шевченка: Тоні Матвієнко, Тараса Чубая та гурту Плач Єремії. У фойє концертного залу було презентовано художню виставку - конкурс дитячих художніх робіт до 203 річниці від дня народження Великого Кобзаря.
  Студенти та викладачі коледжу вшанували пам’ять Кобзаря покладанням квітів до підніжжя пам’ятника в м. Київ. 

shev17--1

shev17--2

shev17--3

shev17--4

shev17--5


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія