^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Цикл заходів до Всесвітнього Дня боротьби із наркоманією та наркобізнесом...

  За оцінками екпертів ВООЗ наркотики вживають до чотирьох відсотків мешканців нашої планети. І хоча боротьбу з розповсюдженням наркотиків було розпочато понад сто років тому, проте кількість наркоманів зростає.
  1 Березня викладачами нервових та психічних хвороб Копаницею О. М. та Чередняк Я. М. було проведено круглий стіл -диспут на тему: «Будь сильніше – скажи наркотикам – НІ!» зі студентами IV курсу відділення «Cестринська справа»(9), група «Г». Метою заходу визначено: інформування студентів коледжу про наслідки вживання наркотичних засобів та куріння; виховання морально-етичних правил поведінки у повсякденному житті студентів щодо профілактики наркоманії та тютюнопаління; ознайомлення з нормативною базою кримінальної відповідальності за розповсюдження і зберігання наркотичних засобів. Учасники круглого столу розглянули питання про основні методи боротьби із наркоманією; про кримінальну відповідальність при поширенні наркотиків та переглянули науковий фільм: «Наслідки вживання наркотичних засобів для організму та суспільства». 

image002


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія