^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Всесвітній день миру для письменника

  Живемо, мандруємо, знайомимось та пізнаємо…

  Студенти І курсу відділень «Стоматологія» та «Сестринська справа» групи А(9) і В(9) під керівництвом викладача Туровської Ірини Олександрівни відвідали Рівненську обласну бібліотеку для молоді, де привітали з професійним святом письменників та поетів Рівненщини. 
Своєю поезією зустріла студентів член Національної спілки письменників України Валентина Люліч. Тематичний діапазон творчості поетки дуже широкий. Тут і осмислення природи поетичного натхнення й осягнення власної жіночої сутності та філософські роздуми. Це світ очима жінки, сучасної і вільної, талановитої і самодостатньої, романтичної і красивої.
  Ксенія Циганчук (переможець Міжнародного літературного конкурсу романів «Коронація слова») вчить як побороти страх у темряві. А з психологічної точки зору, темрява – це життя.
  Разом із Максом Кідруком (український письменник, колумніст і популяризатор науки) ми поринули у сни… Сновидіння мають не меншу силу, ніж історія життя. З великою довірою до читачів звернулись члени літературного осередку:
  Лиш потрібно сильно захотіти,
  І все задумане здійсниться.

Викладач української мови та літератури Туровська І.О.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія