^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Наша гордість!!! Переможці олімпіад…

Et gaudium et solatium in litteris. І радість, і втіха в науках.   Пліній

 

  Валентина Віднічук – студентка І курсу відділення «Фармація». Посіла ІІІ місце в обласному етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Студентку підготувала викладач української мови та літератури Сондак Валентина Степанівна.

  Жеграй Юлія – студентка І курсу відділення «Сестринська справа» виборола ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук з Рівненській області на тему «Особливості інтерпретації категорії хронотопу у творчості Ліни Костенко». Науковий керівник та науковий консультант викладач української мови та літератури Туровська Ірина Олександрівна.

  Заблоцька Тетяна – студентка І курсу відділення «Фармація» посіла ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в Рівненській області. Студентку підготувала викладач математики Саввіна Марина Вадимівна.

  Вітаємо переможців!!! Зичимо здоров`я, успіхів у навчанні, наполегливості у досягненні мети. Бажаємо здійснення всіх Ваших задумів та мрій. Шановні педагоги – наставники! ! ! Нехай сторицею повернуться Вам здоров`я, витрачені сили на шляху до перемоги. Творчих злетів та вдячності від Ваших студентів та їхніх батьків.

Завідувач навчально-методичним підрозділом Хмеляр І.М.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія