^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

17 лютого «День спонтанної доброти»

  В рамках «Дня спонтанної доброти» 17 лютого, студенти Рівненського Базового медичного коледжу відділення «Стоматологія" разом з куратором групи Мельничук Н.М. із дружнім візитом відвідали комунальний заклад «Рівненський обласний навчально реабілітаційний центр» Рівненської обласної ради. Студенти поспілкувалися з дітками які там проживають, а також з вихователями та директором закладу. По закінченню зустрічі вихованці закладу отримали подарунки (іграшки, а також дитячі спальні набори).
  Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. А що робити коли такі спогади відсутні? Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. І майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати родина , якої у крихітки тепер не існує…
 

Ми дуже сподіваємося, що кожна дитина знайде свій рідний дім, і знайдуться люди які зможуть подарувати їм свою ласку і любов.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія