^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

З надією в серці(благодійна акція присвячена дню боротьби з раком )

borotba z rakom17-1  Згідно з планом виховної роботи Рівненського державного медичного коледжу до всесвітнього дня боротьби з раком в стінах закладу 7.02.2017р. для студентів відділення «Сестринська справа», дитячим лікарем –хірургом Коробко С.Р. було проведено відкрите заняття на тему:borotba z rakom17-2
« Організація онкологічної служби в Україні». Студенти отримали інформацію щодо статистичних даних по захворюваності на онкологічну патологію, факторів ризику, сучасних новітніх методів діагностики та лікування, а також профілактики раку у населення. Також в рамках волонтерської допомоги студентами відділення «Сестринська справа» (11кл) разом з викладачами Якобчук В.В, Попович Н.В., Коробко Л.Р., Гуз Н.Ф було зібрано кошти та передано Мамчуру Павлу ( пацієнту Рівненської дитячої обласної лікарні, відділення онкології та гематології) на лікування. Цим самим студентство РБМК, хоче висловити підтримку та надію на одуження даної групи пацієнтів.

borotba z rakom17-3


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія