^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Вітаємо з міжнародним Днем стоматолога!

  Вітаємо з міжнародним Днем стоматолога! У стінах Рівненського державного базового медичного коледжу таке привітання лунало протягом дня звідусіль. Але свято святом та запланований "День стоматологічного здоровя", у рамках декадника циклової комісії стоматологічних дисциплін, відбувся. За ініціативи голови циклової комісії Лисиці Дмитра Леонідовича та за підтримки колег, зокрема викладачів Лисиці Юлії Сергіївни, Зайця Віктора Петровича та студентів 4-го курсу відділення "Стома тологія", було проведено даний захід.
  У програмі свята було передбачено: консультації з підбору засобів гігієни порожнини рота, навчання користуватися ними, проведення "пятихвилинок стоматологічного здоровя" серед навчальних груп, які знаходилися у корпусі №1. Також усі бажаючі мали змогу оцінити гігієнічний стан своєї порожнини рота завдяки індикаторам зубних відкладень, які розповсюджувалися студентами волонтерами. Працівники коледжу та студенти мали змогу пройти профілактичний огляд у медпункті корпусу де було розгорнуто мобільний стоматологічний кабінет.

den stom17-2den stom17-3den stom17-4den stom17-5den stom17-6den stom17-8den stom17-7den stom17-9
den stom17-1

КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія