^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Всеукраїнський тижддень права

  З 12.12.2016р. у Рівненському базовому медичному коледжі в межах Всеукраїнського тижня права проводиться низка різнопланових подій, спрямованих на підвищення рівня правової культури студентів –медиків, поширення знань про права та свободи людини і громадянина та набуття навичок у їх застосуванні. Були проведені серед студентів інформаційні хвилинки, бесіди освітнього та виховного характеру.

  Так, 12 грудня викладачем правознавства Лукащук С.Ю. була проведена інформаційна хвилинка на тему «Стоп корупція» серед студентів відділення «Стоматологія ортопедична». 13 грудня викладач правознавства Лукащук С.Ю. провела бесіду для студентів відділення «Фармація» група Б (9кл.) на тему «Права людини понад усе». Також студенти коледжу долучились до виготовлення стіннівок на тему «Декларація прав людини» .


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія