^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Перед новорічними та різдвяними святами рятувальники провели заняття з безпеки життєдіяльності для студентів

  7 грудня співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели тематичне заняття з основ безпечної життєдіяльності для студентів спеціальностей „Лікувальна справа”, „Фармація” та "Сестринська справа” Рівненського державного медичного коледжу. Так як за кілька тижнів студенти відпочиватимуть на новорічних та різдвяних канікулах, головним завдання бійців Служби порятунку «101» є навчити майбутніх медичних працівників правильно діяти у будь яких екстремальних ситуаціях життєвого характеру, уміти врятувати і своє життя, і життя близької людини.

   Співробітники ДСНС нагадали присутнім основні правила пожежної безпеки у побуті в зимовий період. Розповіли про ключові причини пожеж, що виникають на теренах області та навели конкретні приклади загорань, які трапляються саме з вини людської необережності у поводженні з вогнем. Звернули увагу як вірно встановлювати новорічну ялинку та користуватися святковою ілюмінацією та гірляндами, наголосили на дотриманні заходів безпеки при користуванні піротехнічними виробами. А щоб студенти краще зрозуміли, яку серйозну небезпеку несе у собі вогонь, їхній увазі був продемонстрований навчальний відео фільм «Пожежа у житловій кімнаті», де у лабораторних умовах було відтворено реальну картину знищення вогнем помешкання за 6 хвилин.

   Крім пожежної тематики, співробітники Служби порятунку більш детально розповіли про вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, що досить часто виявляють на території області. Окремо рятувальники зупинилися і на заходах безпеки поблизу водойм вкритих кригою. По закінченню заходу, усі присутні отримали від рятувальників листівки, буклети та плакати з питань безпечної життєдіяльності, а також відомчу газету Головного управління ДСНС України у Рівненській області «Вектор Безпеки».

Організатор заходу викладач БЖД Басюк К.В. 

bgd2

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія