^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Відвідини лабораторії Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області

  В період з 14 по 25 листопада 2016 року студенти ІІІ курсу групи В(9) відділення Фармація Рівненського державного базового медичного коледжу разом із викладачем фармацевтичної хімії Єлагіною Н.В. відвідали лабораторію Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області.
  Заступник керівника служби Зоя Сергіївна та співробітник лабораторії Софія Григорівна показали сучасне обладнання, яким оснащена лабораторія та розповіли про принцип роботи кожного приладу. Зокрема, побачили в дії спектрофотометричне обладнання, рефрактометр, рідинний хроматограф, ознайомились з приладами для розпаду та розчинення таблеток та іншим не менш цікавим обладнанням.
  Студенти ознайомились з виставкою фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів в Україні. Після екскурсії студенти залишились враженими високим рівнем організації державного контролю якості лікарських засобів на території Рівненської області. Саме такі екскурсії дають можливість професійно зорієнтувати і поглибити знання у питаннях фармацевтичних дисциплін.
Дирекція та викладачі відділеня Фармація щиро вдячні начальнику Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергію Олександровичу Лебедю за сприяння у проведені екскурсій. 

 

laborat16-1

laborat16-2

 

laborat16-3


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія