^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День Гідності та Свободи

  21 листопада 2016 року до Дня Гідності та Свободи в Рівненському обласному академічному українському музично – драматичному театрі проведено урочистості на виконання Указу Президента України від 06.10.2016 року «Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи». На заході були присутні студенти першого курсу відділення «Стоматологія», а також куратор групи з\г (9) викладач історії Мельничук Н.М. Під час урочистості до слова запрошено голову обласної адміністрації Олексія Віталійовича Муляренка та секретаря Рівненської міської ради Паладійчука Сергія Богдановича, а також на мистецькому дійстві була присутня вдова загиблого на Майдані Валерія Опанасюка, яка закликала пам’ятати тих, хто загинув під час революції і зараз віддає своє життя на сході країни.

  На зустрічі було представлено фотографії загиблих рівнян, переглянуто документальний фільм «Спогади про останню мить життя», звучали вірші, які присвячені воїнам АТО, виконувались музичні твори за участю оркестра Рівненського Державного Гуманітарного Університету. На завершення заходу всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. rgidnosti16-1

rgidnosti16-2

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія