^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Перший Всеукраїнський чемпіонат з домедичної допомоги

29-30 жовтня на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» ТДМУ імені І.Горбачевського відбувався перший в Україні чемпіонат з домедичної допомоги.

m3f8b98c

  За першість змагалися студенти з двадцяти навчальних закладів України: Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського, Вінницький національний медичний університет iмені М.Пирогова, Івано-Франківський національний медичний університет, Одеський національний медичний університет, Буковинський державний медичний університет, Тернопільський медичний коледж, Кременецьке медичне училище імені А.Річинського, Чемеровецький медичний коледж (Хмельницька область), Дубенський медичний коледж, також були представлені команди Тернопільської організації Червоного Хреста в Україні та громадської організації «Молода Просвіта». Команда Рівненського державного базового медичного коледжу під назвою «VIPERA» була представлена студентами 4 курсу, відділення «Лікувальна справа», група В (11).

4bef022c

Конкурсні завдання включали в себе елементи з невідкладної домедичної допомоги при дорожньо-транспортних пригодах, утопленні, термічній травмі, різних видах кровотеч, політравмі, організації допомоги при масових ураженнях. Окремо проводилося тестування на знання теоретичного матеріалу та правильності виконання маніпуляцій на фантомах. За результатами змагань майже всі призові місця дісталися представникам Тернопілля, проте учасники команди РБМК «VIPERA» Неводнічик Сергій, Маринич Віктор та Боровець Олександр виявили відмінні знання та вміння у більшості конкурсних завдань як серед коледжів так і університетів, за що отрималисертифікати, цінні призи та неоціненний досвід спілкування з ровесниками при участі в цих змаганнях. 

7fdfa0b5

46392341

a0aaf98

m5e728fc6

m11a84452

m72fe3e8

m595d8cf6


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія