^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Чемпіонат з швидких шахів та шашок

  В Рівненському базовому медичному коледжі вчергове відбувся чемпіонат з швидких шахів та шашок-64 серед студентської молоді. Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів. За результатами цих змагань чемпіонами Рівненського базового медичного коледжу з шахів стали: Рижук Максим - III курс відділення «Фармація» група Б (9) та Ногачевська Людмила - IV курс відділення «Сестринська справа» група Г(9). Другі місця посіли Вознюк Василь - IV курс відділення «Лікувальна справа» група Б та - Грановська Аліна - IV курс відділення «Сестринська справа» група Г (9), а бронзовими призерами стали Шпачинський Олександр - III курс відділення «Фармація» група Б (9) та Іванинюк Ірина - III курс відділення «Лікувальна справа» група Г (9).
   В змаганнях з шашок -64 чемпіонами коледжу стали: Рижук Максим - III курс відділення «Фармація» група Б (9) - та Ногачевська Людмила - IV курс відділення «Сестринська справа» група Г(9). Другі місця за Мельником Артемом з I курсу відділення «Лікувальна справа» група Д (9) та Ромашук Світланою - IV курс відділення «Сестринська справа» група Г (9), третіми стали Шпачинський Олександр - III курс відділення «Фармація» група Б (9) та Грановська Аліна - IV курс відділення «Сестринська справа» група Г (9).
   За результатами змагань на першість коледжу були сформовані збірні команди для участі в змаганнях у чемпіонаті м.Рівне серед навчальних закладів I -II рівня акредитації.
В змаганнях з шашок, наші спортсмени гідно протистояли нашим суперникам і стали чемпіонами м.Рівне. Дуже добре розпочали наші спортсмени і змагання з шахів. У перший день змагань спортсмени коледжу, з однаковим рахунком 3 : 0, обіграли команди трьох навчальних закладів і впевнено очолили турнірну таблицю. Однак другий день змагань виявився нещасливим для наших шахістів. Спочатку вони програли майбутнім чемпіонам, а потім і майбутнім срібним призерам змагань з однаковим рахунком 1 : 2. У підсумку наша команда стала пятою, при цьому обігравши третю і четверту команди з розгромним рахунком 3 : 0.

Мичак П.С.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія