^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Нагороди для кращих студентів коледжу

  В.о. голови ОДА Юрій Приварський вручив сертифікати на премії обдарованій молоді Рівненщини. У переліку найкращих – 68 представників вищих навчальних закладів, а також троє з Рівненського державного медичного коледжу.

  «Премія виплачується щороку в трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, - зазначив Юрій Приварський. - На преміювання обдарованої молоді в 2014 році виділено 255 тисяч 785 гривень».
  Матеріальну підтримку отримали студенти вищих навчальних закладів за успіхи у навчанні, перемоги на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, а також за активну громадську роботу.
  Відповідно до Положення про обласні премії студентам вищих навчальних закладів на основі аналізу досягнень студентів у навчанні, участі в науково-дослідницькій діяльності у 2015-2016 н.р. отримали преміювання такі студенти:

  1. Черніцина Карина Юріївна, студентка ІІІ курсу групи Г(9) відділення «Лікувальна справа» Рівненського державного базового медичного коледжу, 1998 р.н.
  2. Бізюк Назарій Юрійович, студент ІІ курсу групи Б (9) відділення «Фармація» Рівненського державного базового медичного коледжу, 1999 р.н.
  3. Людера Олена Іванівна, студентка ІІІ курсу групи Б(11) відділення «Фармація-бакалаврат» Рівненського державного базового медичного коледжу, 1995 р.н.

  Черніцина К.Ю. за час навчання брала участь у науково-практичних конференціях, виконувала пошуково-дослідницькі роботи з української літератури. Посіла ІІ місце у ІІ етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН з проблеми «Лікарська практика в художній інтерпретації письменників-медиків».
  Бізюк Назарій працює над науковою проблемою «Визначення вмісту нітратів в продуктах харчування», звітується про результати дослідження на засіданнях наукового товариста «Ескулап», учасник ІІ етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН, нагороджений дипломом ІІІ ступення (2014-2015 н.р. секція «хімія»), регіональної науково – практичної конференції «Душа природи – душа добра», підсумкової науково-теоретичної конференції «Пріоритетні напрямки розвитку сучасної медичної науки».
  Людера Олена Іванівна охоче долучається до роботи науково-практичних конференцій, які відбуваються в коледжі та регіоні, зокрема, була учасником регіональної науково – практичної конференції «Душа природи – душа добра», яка відбувалася в м.Дубно. Брала участь в ХVI Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед студентів вищих медичних, фармацевтичних коледжів, училищ за спеціальністю «Фармація» (м. Житомир 2016 р.), нагороджена дипломом «Дипломанта».

Завідувач навчально-методичного підрозділу Хмеляр І. М.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія